KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý lupič přepadl krnovskou drogerii, byl tak zmožen, že kácel regály

Na svou náklonnost k alkoholu doplatil lupič, který ve středu přepadl drogerii ve slezském Krnově. Muž byl tak opilý, že se sotva držel na nohou. Pro prodavačku nebyl problém ho přemoci. Policie ho zadržela a podala návrh na jeho vzetí do vazby. Hrozí mu až deset let vězení.


 

Přepadení se odehrálo v prodejně na Hlubčické ulici. Muž přišel do drogerie v tak podnapilém stavu, že se válel po regálech, ze kterých shazoval vystavené zboží.

„Prodavačka ho požádala, aby odešel. V tom okamžiku ji měl obviněný chytit za ruku a sdělit jí, že chce peníze. Žena mu řekla, že mu žádné peníze nedá, a tak ji měl fyzicky napadnout. Naštěstí byl pachatel v podnapilém stavu, žena do něj jen strčila a podařilo se jí vyběhnout před obchod,“ informovala mluvčí bruntálské policie Pavla Tušková.

Prodavačka utrpěla naštěstí jen pohmoždění obličeje. „Pachatel z místa odešel a po oznámení přepadení byl do deseti minut zadržen městskými strážníky, kteří nám ho předali. Provedli jsme u něj dechovou zkoušku, která vykázala hodnotu 2,48 promile alkoholu,“ dodala policejní mluvčí.

Poté, co muž vystřízlivěl, policie ho obvinila z loupeže.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MIKOVÁ JENIFER
* 26.11.2005 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín