KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hořelo hospodářské stavení, hasiči zachraňovali dobytek

Deset jednotek hasičů muselo zasahovat od sobotního rána v Pustějově na Novojičínsku u požáru velké hospodářské budovy ve tvaru písmene U. V objektu byly mimo jiné i dvě dílny, jedna stolařská a druhá na opravu zemědělské techniky, také zde bylo uskladněné seno a sláma.


 

Naštěstí se velký požár obešel bez zranění, a také se hasičům podařilo před ohněm uchránit část budovy a sousední rodinný dům stojící jen čtyři metry od zdi hořícího objektu. Z ohně také zachránili krávu, dvě prasata, telata, býka, kachny a slepice.

„Požár byl hasičům oznámen v sobotu brzy ráno, přesně pár minut před půl pátou. Na místo vyjely dvě profesionální hasičské jednotky z Bílovce a Nového Jičína. S nimi se požár pod kontrolu snažili dostat i dobrovolné hasičské jednotky z Pustějova, Suchdola nad Odrou, Studénky, Tísku, Bílovce, Kujav, Slatiny a Fulneku,“ vypočítával zasahující mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela.

Dodal, že celková škoda na hospodářské budově byla předběžně odhadnuta na 1,8 miliónu korun. „Hasičům se podařilo uchránit před ohněm jednu část hořícího objektu a sousední rodinný domek, tedy majetek za zhruba šest miliónů korun,“ upřesnil Kůdela.

Oheň se hasičům podařilo dostat pod kontrolu až za ranního světla, když se propadla část střechy i stropů budovy. Dohašování s rozebíráním zasažených konstrukcí se zřejmě protáhne až přes sobotní poledne.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

ENGLER MARTIN
* 24.1.2002 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

CHOCHOLA MICHAL
* 10.8.1980 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín