KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policisté na jihu Moravy stíhali polské zloděje aut

S dopravní zácpou a kolonami se potkávali ve čtvrtek ráno řidiči při vjezdech do Brna nebo u jihomoravských dálničních přivaděčů. Nad hlavou jim přitom létal policejní vrtulník. O mimořádná bezpečnostní opatření se postarali zřejmě polští zloději aut, kteří převáželi v Rakousku ukradené luxusní vozy BMW.


"Informace o krádeži těchto aut pravděpodobně ve Vídni nám ráno poskytli rakouští kolegové s tím, že nás požádali o spolupráci při stíhání pachatelů. Předpokládali jsme, že po překročení hranice využijí zloději některou z tras přes jihomoravské území na cestě do Polska. Na pomoc při pátrání byl povolán i vrtulník," uvedl policista Pavel Šváb. Dodal, že akce při ranní špičce způsobila zdržení v plynulosti dopravy.

Jednoho z údajných zlodějů se podařilo dopadnout u obce Poštorná. Řidič vůz ve vysoké rychlosti nezvládl a po přejetí železničního přejezdu havaroval. Polák, který seděl za volantem, skončil s lehkým zraněním v nemocnici.

Další kradený vůz byl později nalezen odstavený u Břeclavi. Policie však předpokládá, že existuje ještě třetí auto, se kterým ujel jak řidič druhého kradeného vozu, tak jejich další spolupachatelé.

Organizované bandy zlodějů, které jezdí už delší dobu právě z Polska krást luxusní auta, totiž vždy používají jedno či více dalších aut, jejichž řidiči svým komplicům mapují cestu a zajišťují bezpečný průjezd. Zloději se zaměřují především na značku BMW.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKA RADEK
* 7.8.1988 hledaný

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín