KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Kriminalisté na Břeclavsku rozprášili síť výrobců drog

Břeclavští kriminalisté rozbili pětičlenný gang, který údajně zásoboval celý region pervitinem. Pětice zadržených, mezi nimiž je jedna dívka, je obviněna ze spáchání zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.


Skupina zásobovala pervitinem především uživatele z Břeclavi a blízkého okolí, ale s prodejem zabrousila také na Mikulovsko a Hustopečsko. "Hlavním aktérem byl nejstarší člen gangu - čtyřiatřicetiletý muž z Břeclavska," řekla břeclavská policejní mluvčí Kamila Haraštová.

Muž byl hlavním výrobcem a spolu s třiadvacetiletým komplicem vyjížděl ze svého sídla v Lanžhotě na Slovensko, kde si opatřovali léky s obsahem pseudoefedrinu. Muž pak drogy z nakoupených surovin vyráběl ve svém rodinném domku.

"Čtyři další zajištění spolupachatelé mu ochotně pomáhali s distribucí pervitinu mezi své stálé zákazníky. Během akce bylo provedeno pět domovních prohlídek a jedna prohlídka nebytových prostor. Kriminalisté zajistili kompletní varny s chemikáliemi a finanční prostředky získané prodejem pervitinu," dodala mluvčí, podle níž skončili všichni zadržení ve vazbě.

Kriminalisté přiznávají, že podobný případ nemá na Břeclavsku obdobu. Pět lidí vazebně stíhaných a rozkrytá síť 50 odběratelů drogy dělá z případu mimořádný zásah do drogové scény. Souvisí dokonce s pondělním úmrtím muže v břeclavském pohostinství U Zubra. Mrtvý patří podle výsledků vyšetřování do sítě odběratelů lanžhotského výrobce pervitinu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Břeclav)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín