KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Bruntálsku se zranil muž při provozování kitingu

Vážné zranění utrpěl ve čtvrtek odpoledne 36letý muž, který se poblíž letiště v Krnově na Bruntálsku snažil v silném větru provozovat adrenalinovou atrakci kiting. Poryv větru ho však nečekaně nadzvedl do výšky a tažný drak ho pak vlekl po poli. Muž skončil v bezvědomí v nemocnici.


O neobvyklém zranění informoval mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl. Událost se stala před čtvrtou hodinou odpolední.

„Záchranáři po svém příjezdu nalezli šestatřicetiletého pacienta v bezvědomí. Prvotní lékařské vyšetření ukazovalo na poranění hlavy a také možné poranění mozku. Posádky musely provést zajištění dýchacích cest pomocí intubace a připojit postiženého k umělé plicní ventilaci,“ sdělil mluvčí. Vrtulník pak zraněného přepravil do ostravské fakultní nemocnice.

Kiting je adrenalinový sport, při kterém je člověk vlečen na lyžích nebo snowboardu pomocí speciálního draka, podobného paraglidovému křídlu. Jde o nový fenomén, který se v Česku v poslední době velmi rychle šíří. Existuje i letní alternativa kitingu, která se provozuje na loukách nebo travnatých letištích.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEŇÁKOVÁ SANDRA
* 10.5.1999 pohřešovaná

BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKA RADEK
* 7.8.1988 hledaný

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín