KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Na Bruntálsku se zranil muž při provozování kitingu

Vážné zranění utrpěl ve čtvrtek odpoledne 36letý muž, který se poblíž letiště v Krnově na Bruntálsku snažil v silném větru provozovat adrenalinovou atrakci kiting. Poryv větru ho však nečekaně nadzvedl do výšky a tažný drak ho pak vlekl po poli. Muž skončil v bezvědomí v nemocnici.


O neobvyklém zranění informoval mluvčí moravskoslezské záchranky Lukáš Humpl. Událost se stala před čtvrtou hodinou odpolední.

„Záchranáři po svém příjezdu nalezli šestatřicetiletého pacienta v bezvědomí. Prvotní lékařské vyšetření ukazovalo na poranění hlavy a také možné poranění mozku. Posádky musely provést zajištění dýchacích cest pomocí intubace a připojit postiženého k umělé plicní ventilaci,“ sdělil mluvčí. Vrtulník pak zraněného přepravil do ostravské fakultní nemocnice.

Kiting je adrenalinový sport, při kterém je člověk vlečen na lyžích nebo snowboardu pomocí speciálního draka, podobného paraglidovému křídlu. Jde o nový fenomén, který se v Česku v poslední době velmi rychle šíří. Existuje i letní alternativa kitingu, která se provozuje na loukách nebo travnatých letištích.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MIKOVÁ JENIFER
* 26.11.2005 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín