KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Přihazování ovoce do zvážených sáčků se může zákazníkovi velmi prodražit

Nákup v Kauflandu v Krnově se v posledních dnech výrazně prodražil hned dvěma zákazníkům, kteří v oddělení ovoce a zeleniny podváděli při vážení zboží. V obchodě vždy zasahovali strážníci, kteří zákazníkům vyměřili pokutu. Nejde přitom o ojedinělé případy. Toho, že zákazníci při vážení podvádějí, jsou si velké obchodní řetězce vědomy.


Na poslední případy upozornila v pondělí mluvčí krnovské radnice Dita Círová. V minulém týdnu byla podle ní přistižena čtyřiapadesátiletá žena, která do zvážených sáčků nenápadně přihazovala další zeleninu.

„Šlo o jablko, rajče, mrkev a řepu. Do každého již zváženého sáčku vhodila jeden kus navíc,“ uvedla Círová s tím, že počínání ženy si všimly prodavačky, které zavolaly městskou policii. „Blokovou pokutu ve výši 500 korun žena na místě uhradila,“ řekla mluvčí.

Podle ní přitom nejde o jediný případ stejného druhu, který strážníci řešili v minulém týdnu. „O dva dny později přihodil rajče do odnášeného sáčku s rajčaty dvaašedesátiletý muž. Ten ale odmítl blokovou pokutu zaplatit, a proto bude jeho případ řešen přestupkovou komisí,“ dodala mluvčí radnice.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín