KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Přihazování ovoce do zvážených sáčků se může zákazníkovi velmi prodražit

Nákup v Kauflandu v Krnově se v posledních dnech výrazně prodražil hned dvěma zákazníkům, kteří v oddělení ovoce a zeleniny podváděli při vážení zboží. V obchodě vždy zasahovali strážníci, kteří zákazníkům vyměřili pokutu. Nejde přitom o ojedinělé případy. Toho, že zákazníci při vážení podvádějí, jsou si velké obchodní řetězce vědomy.


Na poslední případy upozornila v pondělí mluvčí krnovské radnice Dita Círová. V minulém týdnu byla podle ní přistižena čtyřiapadesátiletá žena, která do zvážených sáčků nenápadně přihazovala další zeleninu.

„Šlo o jablko, rajče, mrkev a řepu. Do každého již zváženého sáčku vhodila jeden kus navíc,“ uvedla Círová s tím, že počínání ženy si všimly prodavačky, které zavolaly městskou policii. „Blokovou pokutu ve výši 500 korun žena na místě uhradila,“ řekla mluvčí.

Podle ní přitom nejde o jediný případ stejného druhu, který strážníci řešili v minulém týdnu. „O dva dny později přihodil rajče do odnášeného sáčku s rajčaty dvaašedesátiletý muž. Ten ale odmítl blokovou pokutu zaplatit, a proto bude jeho případ řešen přestupkovou komisí,“ dodala mluvčí radnice.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEŇÁKOVÁ SANDRA
* 10.5.1999 pohřešovaná

BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKA RADEK
* 7.8.1988 hledaný

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín