KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Žena za přecházení mimo přechod zaplatila životem

Životem zaplatila ve středu odpoledne v Krnově pětašedesátiletá žena za přecházení silnice mimo přechod pro chodce. Řidič Fordu Windstar chodkyni neviděl a srazil ji.


„Žena přecházela silnici mimo přechod ze Šmeralovy ulice na protější stranu ulice Revoluční. Z pravé strany přijíždělo vozidlo ford, jehož řidič sledoval výjezd ze své pravé strany a na přecházející ženu již nestačil včas zareagovat,“ popsala nehodu bruntálská policejní mluvčí Ivana Křištofová.

Při srážce utrpěla žena těžká zranění. „Pacientka byla v bezvědomí a přímém ohrožení života. Lékař zjistil poranění v oblasti hlavy, končetin a pánve,“ informoval mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl s tím, že žena byla letecky přepravena do nemocnice v Ostravě, kde ji přijali v kritickém stavu.

Policejní mluvčí potvrdila, že žena v nemocnici po několika hodinách na následky zranění zemřela. „Okolnosti a míra zavinění dopravní nehody jsou nadále předmětem šetření,“ řekla Křištofová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OROSZ ISTVÁN
* 29.8.1973 hledaný

SATORIA PAVEL
* 1.9.1949 pohřešovaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín