KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Tramvaj v Ostravě zabila muže, který přecházel koleje

Devětaosmdesátiletého chodce srazila krátce po 16. hodině na Svinovských mostech v Ostravě-Porubě tramvaj. Muž přecházející koleje zraněním podlehl. Informoval o tom dispečer ostravského Dopravního podniku.


„Když na místo dorazila lékařská posádka, muž už nejevil žádné známky života. Záchranáři již pacientovi nemohli nijak pomoci, na místě podlehl svým zraněním,“ popsal Humpl.

Tramvajová doprava na Svinovských mostech v Ostravě byla na více než hodinu zastavena. „Muže srazila tramvaj č. 8 mířicí do centra Ostravy v místech, kde chodci přecházejí mezi oběma nástupišti. Na trasu mezi městskými částmi Poruba a Hulváky byla nasazena náhradní autobusová doprava,“ řekl dispečer.

Tramvajová doprava byla v místě nehody znovu obnovena v 17:12. „Příčiny tragické dopravní nehody vyšetřuje Policie ČR a Drážní inspekce,“ doplnil dispečer.

Nehoda také v Bruntále

Ke sražené chodkyni vyjížděli záchranáři také v Bruntále. „Ve tři čtvrtě na čtyři vyjížděla posádka rychlé lékařské pomoci k nahlášené nehodě v Bruntále, kde došlo ke střetu osobního vozidla s chodkyní. Pacientka, jejíž totožnost dosud neznáme, byla v době příjezdu záchranné zdravotní služby v bezvědomí a selhávalo jí dýchání,“ přiblížil Humpl.

Žena utrpěla poranění hlavy, mozku, a také dolní končetiny. „Postiženou v přímém ohrožení života bylo nutno intubovat a připojit k přístrojem řízené ventilaci. Posádka zahájila nitrožilní podávání léků a připravila ženu k transportu do zdravotnického zařízení,“ doplnil Humpl.

Záchranáři přepravili pacientku do nemocnice v Krnově a v kritickém stavu ji předali na tamním anesteziologicko-resuscitačním oddělení.


(Zdroj: Krimi Zprávy Krnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEŇÁKOVÁ SANDRA
* 10.5.1999 pohřešovaná

BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKA RADEK
* 7.8.1988 hledaný

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín