KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Lupiči přepadli dům podnikatele v Litoměřicích, jeden to nepřežil

Vlastníma rukama uškrtil litoměřický podnikatel ve čtvrtek ve dvě v noci jednoho ze čtyř lupičů, kteří se vloupali s kuklami na hlavách a převlečení za policisty do jeho rodinné vily a požadovali po něm s pistolí v ruce peníze a cennosti.


Policie o případu, o kterém informovala TV Nova, nechce zveřejňovat podrobnosti.

„Litoměřická kriminálka šetří násilný trestný čin, při kterém ve čtvrtek zemřel muž,“ uvedla mluvčí ústecké krajské policie Ludmila Světláková. „Totožnost mrtvého muže je neznámá a policie zjišťuje, o koho se jedná,“ pokračovala policejní mluvčí, podle které byla v případu nařízena soudní pitva. „Podrobnosti k případu nebude litoměřická kriminálka vzhledem k probíhajícímu šetření zatím poskytovat,“ dodala.

Podle Novy je mrtvým mužem jeden ze čtyř lupičů, kteří se vloupali do rodinné vily známého litoměřického podnikatele Jaroslava Papouška.

„Rozkopli dveře u kanceláře a potom dveře u ložnice. Nejprve strhli manželku na zem, poté dva muži zpacifikovali mě. Klekli si na mě a někdo mi dal pažbou do hlavy,“ popsal podnikatel.

Po následné potyčce tři ze čtyř útočníků utekli s ukradenými penězi.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MIKOVÁ JENIFER
* 26.11.2005 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín