KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Policie už zná identitu lupiče, který zemřel během přepadení v Litoměřicích

Policisté už znají pachatele, který zemřel při přepadení podnikatele Jaroslava Papouška a jeho rodiny ve vile v Plešivecké ulici v Litoměřicích. Uskutečnila se už pitva, výsledky ale policie zatím nechce zveřejnit, protože je musí potvrdit odborné lékařské expertizy, řekla Právu litoměřická policejní mluvčí Pavla Kofrová.


Do domu muže ve vilové čtvrti vnikli v noci na pátek čtyři lupiči převlečení za policisty a přítomné ohrožovali zbraněmi. Papoušek se po potyčce nezalekl namířené pistole a jednoho z lupičů se mu podařilo zadržet. Městští strážníci mu pak prý nasadili pouta.

„Po příjezdu policistů už nejevil známky života,“ uvedla Kofrová. Další tři lupiči prý utekli s ukradenými 120 tisíci korunami a dvěma střelnými zbraněmi, policie po nich intenzivně pátrá. Odborné expertizy mohou trvat i měsíc.

„S ohledem na probíhající vyšetřování nechceme podrobnosti k případu zveřejňovat,“ řekla Kofrová. Policisté dům podnikatele a rodinu nyní kontrolují. „Bylo přijato opatření, aby se minimalizovalo další riziko hrozící poškozené rodině,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litoměřice)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MIKOVÁ JENIFER
* 26.11.2005 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín