KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Sokolově umrzl u vlakového nádraží Slovák

Dvacetistupňové mrazy nepřežil v noci na neděli 48letý Slovák ze Sokolova. Umrzlého ho našli v romské čtvrti u železničního nádraží u jednoho z vybydlených činžovních domů před osmou hodinou ráno.


„Muž žil v místě s několika dalšími lidmi, kteří ho viděli naposledy v sobotu večer v 19 hodin, kdy s nimi povečeřel a údajně i popil,“ popisovala mluvčí karlovarské krajské záchranné služby Barbora Silná.

Zatím není jasné, proč muž z vybydleného objektu, v kterém se topilo v malých kamnech, odešel do nočních mrazů.

„Posádka sokolovské záchranné služby vyjela v 8.15 k umrzlému 48letému muži k vybydlenému domu u sokolovského vlakového nádraží,“ dodala Silná.

Slovák byl v Sokolově údajně nechvalně známou postavou, která často končila na záchytné stanici. V noci na neděli dosahovaly v Sokolově teploty až k dvaceti stupňům pod bodem mrazu.

Muž nemusel vůbec umrznout, kdyby využil stanu s vytápěním pro bezdomovce, který nechala radnice vybudovat v nedalekém areálu Bohemia u autobusového nádraží.


(Zdroj: Krimi Zprávy Sokolov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín