KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž, který zkolaboval po policejním zákroku, zemřel

Čtyřiatřicetiletý muž, který v noci na neděli v Kynšperku nad Ohří zkolaboval při zákroku policistů, zemřel. Policie o víkendu uvedla, že muž byl při zadržení agresivní. Podle serveru Romea šlo o Roma. O jeho úmrtí ve středu informovala mluvčí Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) Radka Sandorová.


Podle serveru Romea šlo o otce tří dětí a zemřel už v neděli v nemocnici v Sokolově.

Muž byl zadržen po oznámení, že je agresivní a napadá lidi. Když na místo přijeli policisté, napadl i je. Policisté proto použili donucovací prostředky a nasadili mu pouta. Poté muž ztratil vědomí a na místo byla přivolána záchranka.

Mluvčí krajské záchranné služby Barbora Silná uvedla, že muž měl na těle podlitiny, jejich původ však nespecifikovala. Otázkou byl rovněž důvod mužova kolapsu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Sokolov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OROSZ ISTVÁN
* 29.8.1973 hledaný

SATORIA PAVEL
* 1.9.1949 pohřešovaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín