KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Při zásahu u požáru trávy na Sokolovsku zemřel dobrovolný hasič

O život přišel v neděli při zásahu u požáru trávy v Lomnici u Sokolova místní dobrovolný hasič. Při hašení upadl do bezvědomí, z kterého se již neprobral.


„Dobrovolný hasič z místní jednotky v Lomnici na Sokolovsku upadl během zásahu do bezvědomí,“ uvedl mluvčí karlovarských krajských hasičů Martin Kasal. „I přes okamžitou pomoc od kolegů hasičů i od přivolané posádky záchranné služby konstatoval lékař smrt,“ dodal.

K hlášenému požáru trávy v Lomnici na Sokolovsku vyjížděli hasiči ze stanice Sokolov a dobrovolní hasiči z Lomnice v neděli krátce po páté hodině odpoledne.

„Během likvidace požáru upadl náhle jeden z lomnických dobrovolných hasičů do bezvědomí. Hasiči okamžitě zahájili oživovací pokusy a zároveň povolali na místo záchrannou službu, která v resuscitaci pokračovala. I přes veškerou snahu konstatoval lékař záchranné služby smrt. Co bylo příčinou této smutné události, nyní zjišťuje policie,“ uzavřel Kasal.


(Zdroj: Krimi Zprávy Sokolov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín