KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Arktické mrazy muž bez domova přežil v autě, teď v něm umrzl

V zaparkovaném automobilu dlouhodobě přespával muž z Nového Jičína, který v minulosti přišel o střechu nad hlavou. Nedávné arktické mrazy, které dva týdny svíraly Českou republiku, muž přežil. Nyní ho ale našli bez známek života.


O smutném případu informoval ve čtvrtek mluvčí novojičínské policie Petr Gřes. Muž byl nalezen mrtvý v zaparkovaném automobilu na Císařské ulici.

„Ohledáním zemřelého lékařem nebylo zjištěno cizí zavinění, jako možnou příčinou lékař určil umrznutí. Co bylo přesnou příčinou, určí pitva,“ uvedl mluvčí.

„Zjistili jsme, že se jednalo o 68letého muže z Novojičínska bez bydliště, který ve vozidle přespával dlouhodobě, a to na různých místech města a v okolí,“ dodal Gřes.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín