KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Opilý řidič narazil do stromu, spolujezdec nepřežil

Tragická nehoda se stala v noci ze soboty na neděli v Píšti na Opavsku. Třiatřicetiletý řidič nezvládl zatáčku a narazil do stromu. Jeho spolujezdec na místě zemřel, další žena v autě utrpěla velmi vážná zranění. Řidič vyvázl s lehkým zraněním, ale policie zjistila, že má v krvi 2,5 promile alkoholu.


„Řidič jel v renaultu směrem od polských hranic na Píšť po silnici 2. třídy, když nezvládl levotočivou zatáčku a autem vyjel mimo vozovku vpravo a narazil do stromu,“ popisovala nehodu opavská policejní mluvčí Dagmar Schindlerová. Dodala, že řidič se následně podrobil dechové zkoušce, která prokázala alkohol v krvi ve výši 2,5 promile.

„Bohužel jen řidič byl ve voze v době havárie připoutaný. Jeho devětačtyřicetiletý spolujezdec, sedící vedle něj, bohužel při nehodě zahynul, další žena ročník narození 1977 z Nového Jičína jedoucí v autě má vážná poranění,“ upřesnila mluvčí.

„Řidič měl lehce zraněnou ruku a byl převezen na chirurgii Fakultní nemocnice Ostrava. Tam jsme také převezli ženu s vážným poraněním zad a páteře.

Muž, který seděl vedle řidiče, byl ve vozidle zaklíněný. Po jeho vyproštění lékař zjistil, že již nejeví známky života,“ shrnul mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl.


(Zdroj: Krimi Zprávy Nový Jičín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín