KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Sousedka policisty vařila v bytě pervitin, igelit ve dveřích prozrazení nezabránil

Neodolatelná touha po pervitinu porazila zdravý rozum a dostala do problémů osmadvacetiletou ženu z Hodonína. Drogu vyráběla doma, a i když se pokoušela zadržet doprovodné aroma v bytě, byla prozrazena.


Zcela závislou narkomanku neodradila ani skutečnost, že její kuchyně sousedila s dětským pokojem v bytě policisty.

“Náš kolega byl samozřejmě jedním ze zdrojů informací o aktivitách obyvatelky bytu. Nejprve ale musel přestěhovat dětský pokoj syna, protože pach z výroby pervitinu byl silnější, než její pokusy zabránit jeho šíření,” uvedl mluvčí hodonínské policie Petr Zámečník.

Zápach chtěla přebít aviváží

Policejní komando ženu nachytalo 27. května přímo pří výrobě drogy. “Dveře bytu zalepila igelitem, na sporáku při výrobě drogy vařila vodu s aviváží, aby její vůní přerazila smrad chemikálií z výroby pervitinu, ale všechno marně. Výsledkem byl zápach, ve kterém byl problém vydržet,” uvedl kriminalista z hodonínského TOXI týmu.

Osmadvacetiletá žena podle policie prokazatelně vyráběla pervitin nejméně od prosince minulého roku. Chemickým experimentům se věnovala třikrát týdně, podle toho, kolik léků a dalších komponentů pro výrobu se jí podařilo sehnat. Na nákupy surovin vyrážela do lékáren doma i na Slovensku a pervitinem vykrývala svou extrémní spotřebu až 0,6 gramu drogy, aplikované do žíly. Měla i svůj okruh zákazníků, prodejem získávala prostředky na další výrobu.

I tak ale dvojnásobná matka, o jejíž děti se starají bývalí partneři, dokázala standardně vybavený byt na panelovém sídlišti dostat do podoby, srovnatelné s holobytem. Policisté o případu informovali v úterý poté, co se jim podařilo zdokumentovat činnost ženy. Byla obviněna ze spáchání trestného činu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy. Soud v případě uznání viny může rozhodnout o uložení až pětiletého trestu odnětí svobody.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín