KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Břeclavsko vyděsily zprávy o pumě, nejspíš šlo ale o srnu

Mezi Velkými Bílovicemi a Moravským Žižkovem se pohybuje puma, kterou hledali myslivci na Slovensku. Tato informace vyburcovala ve čtvrtek dopoledne policisty i myslivce na Břeclavsku. Nejspíš ale zbytečně.


„Informaci jsme dostali kolem půl desáté dopoledne. Na místo vyjely policejní hlídky i výjezdová skupina kriminalistů, aby místo prohledali,“ uvedla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová. Policisté informovali i další instituce a požádali o pomoc i Zoo v Hodoníně.

„Vyjel jsem tam, ale i při důkladné prohlídce jsem nenašel jedinou stopu po přítomnosti velké kočkovité šelmy. Nebyly tam ani stopy, ani trus a nenašel jsem ani žádnou strženou srnčí zvěř, jako důkaz hodování šelmy,“ řekl Právu zoolog hodonínské Zoo Jaroslav Hyjánek.

Jediné stopy, které v místě údajného výskytu pumy byly, patřily srnčí zvěři. Je tedy možné, že na velkou vzdálenost si zvířata oznamovatel zaměnil.

„V tuto chvíli jsou po negativním výsledku hledání hlídky staženy. Obce jsme ale upozornili a zůstáváme připraveni zasáhnout,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MIKOVÁ JENIFER
* 26.11.2005 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín