KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Břeclavsko vyděsily zprávy o pumě, nejspíš šlo ale o srnu

Mezi Velkými Bílovicemi a Moravským Žižkovem se pohybuje puma, kterou hledali myslivci na Slovensku. Tato informace vyburcovala ve čtvrtek dopoledne policisty i myslivce na Břeclavsku. Nejspíš ale zbytečně.


„Informaci jsme dostali kolem půl desáté dopoledne. Na místo vyjely policejní hlídky i výjezdová skupina kriminalistů, aby místo prohledali,“ uvedla mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová. Policisté informovali i další instituce a požádali o pomoc i Zoo v Hodoníně.

„Vyjel jsem tam, ale i při důkladné prohlídce jsem nenašel jedinou stopu po přítomnosti velké kočkovité šelmy. Nebyly tam ani stopy, ani trus a nenašel jsem ani žádnou strženou srnčí zvěř, jako důkaz hodování šelmy,“ řekl Právu zoolog hodonínské Zoo Jaroslav Hyjánek.

Jediné stopy, které v místě údajného výskytu pumy byly, patřily srnčí zvěři. Je tedy možné, že na velkou vzdálenost si zvířata oznamovatel zaměnil.

„V tuto chvíli jsou po negativním výsledku hledání hlídky staženy. Obce jsme ale upozornili a zůstáváme připraveni zasáhnout,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Hodonín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

ENGLER MARTIN
* 24.1.2002 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

CHOCHOLA MICHAL
* 10.8.1980 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín