KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Hasiči museli řidiče ze zničeného auta vyprošťovat

Jedno těžké zranění si vyžádala v pondělí ráno hrozivě vyhlížející nehoda na silnici I/50 u obce Vésky na Uherskohradišťsku. Střetl se tu VW Golf se slovenskou registrační značkou a nákladním renaultem s přívěsem.


„Řidič osobního auta narazil do boku nákladní soupravy a jeho vůz se po odražení převrátil na střechu. Muž zůstal uvnitř vraku zaklíněn s těžkým zraněním nohy,“ řekl Právu mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Ivo Mitáček.

K nehodě došlo okolo třetí hodiny ranní. „Původně byla hlášena u obce Drslavice, a proto byla na místo vyslána jednotka z Uherského Brodu. Až po výjezdu jsme dostali upřesňující informaci od zdravotnické záchranné služby, že nehoda se stala blíže k Uherskému Hradišti. Dojezd vyslaných hasičů se tak prodloužil na třináct minut,“ uvedl mluvčí.

Po příjezdu se podle něj hasiči pustili do vyprošťovacích prací. „Během patnácti minut se podařilo dostat zraněného řidiče ven. Lékař a zdravotníci mu poskytli nezbytnou pomoc a po ošetření byl odvezen do nemocnice k hospitalizaci,“ dodal Mitáček.

Po dobu zásahu záchranářů byla vozovka zcela uzavřena několik hodin. Okolnosti nehody vyšetřují policisté.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


KIVAKOVÁ LEONA
* 2.9.2004 pohřešovaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín