KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladý motorkář nepřežil střet s automobilem, spolujezdkyně bojuje o život

Šestadvacetiletý motocyklista nepřežil v sobotu v podvečer čelní srážku s osobním automobilem v Buchlovských vrších na Uherskohradišťsku. Několik minut po havárii nalezli záchranáři asi dvacet metrů od místa střetu jeho těžce zraněnou přítelkyni. Záchranáři od 19. hodiny bojují o její život, do nemocnice ji transportoval vrtulník.


„Řidič z Opavy a jeho o tři roky mladší spolujezdkyně jeli na motorce od Uherského Hradiště směrem na Brno. Při průjezdu pravotočivé zatáčky nezvládl řízení a srazil se s protijedoucím osobním autem, kde jeli tři lidé z Uherskohradišťska. Řidič motorky na následky zranění na místě zemřel,“ uvedla Milena Šabatová z Policie ČR Uherské Hradiště.

„Jeho spolujezdkyně byla transportována vrtulníkem do nemocnice. Lidé z osobního auta utrpěli lehká zranění a byli rychlou záchrannou službou odvezeni do nemocnice v Uherském Hradišti,“ doplnila Šabatová.

K události došlo v místech, která je záchranáři označována jako zatáčka smrti. „Celé buchlovské kopce stojí, policisté řídí dopravu,“ informovala Macalíková.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín