KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Stál na mostě se smyčkou kolem krku, sebevraždu mu rozmluvili

Na vrcholu oblouku železničního mostu přes řeku Moravu mezi Starým Městem a Uherským Hradištěm se chtěl v pátek oběsit šedesátiletý muž. Viděl ho tam strojvedoucí projíždějícího vlaku, který zavolal na linku 158. Policisté muži sebevraždu rozmluvili.


"Strojvedoucí zavolal na policii v 13:30. Operační důstojník vyslal k mostu policejní hlídky a zalarmoval hasiče a záchrannou službu. Policistům se po příjezdu podařilo s mužem na vrcholku mostního oblouku navázat kontakt," řekl mluvčí uherskohradišťské policie Aleš Mergental.

Muž měl podle mluvčího kolem hlavy smyčku, jejíž druhý konec byl přivázán k mostu. Jeden z policistů vylezl za mužem na mostní konstrukci a začal s ním mluvit. Zhruba po půlhodině se mu podařilo muže přemluvit, aby sešel dolů.

"Muž si sundal smyčku z hlavy a za asistence policisty a hasiče sešel dolů, kde se jej ujali pracovníci záchranné služby. Šedesátiletý muž z Uherského Hradiště byl vzhledem ke svému psychickému stavu převezen do psychiatrické léčebny," dodal Mergental.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín