KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž z náhrobku, který měl umřít v prosinci, se nechystá na smrt a přišel na policii

Člověk, který má na jihlavském hřbitově desku s datem úmrtí, je živ a umřít se nechystá. V případu však i nadále zůstávají záhady, které prověřuje policie. Právu to potvrdila její mluvčí Jana Kroutilová.


Šokující údaj na náhrobku na jihlavském hřbitově objevil před několika dny zdejší badatel Vilém Wodák. Ten si všiml kamenné desky se jménem člověka, který měl podle stříbrně obtaženého a kameníkem vytesaného nápisu zemřít letos 12. prosince.

Správa hřbitova tak oslovila majitele hrobu, občana žijícího trvale mimo kraj Vysočina, zda o podivné instalaci ví, a pátrání zahájili i policisté.

„V úterý se na obvodní oddělení v Uherském Hradišti dostavil majitel hrobu a podal k věci vysvětlení. My jsme zase vypátrali osobu, která byla umístění náhrobku přítomna. Obě verze nyní porovnáváme, vyjádření těch lidí se ale neshodují,“ shrnula policejní mluvčí a dodala, že v této chvíli policisté nezjistili podezření na spáchání trestného činu. Získané informace se však zatím vyhodnocují a ověřují.


(Zdroj: Krimi Zprávy Uherské Hradiště)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEŇÁKOVÁ SANDRA
* 10.5.1999 pohřešovaná

BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKA RADEK
* 7.8.1988 hledaný

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín