KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Chodec uprostřed silnice neměl šanci přežít střet s kamiónem

Dopravní nehoda s tragickým koncem se stala ve čtvrtek ráno na Svitavsku. Kamión tam srazil 83letého chodce, který na místě zemřel. Provoz na hlavním tahu z Litomyšle do Hradce Králové je omezen, dopravu řídí policie. Další nehody chodců se staly v Olomouckém kraji.


Neštěstí se stalo asi tři kilometry za Litomyšlí u obce Sedliště v místě, kde je odbočka na Tržek. Třiačtyřicetiletý řidič kamiónu se vyhýbal chodci uprostřed vozovky, ale zachytil jej levým bokem vozidla. Muž na místě zemřel. Kamión skončil v příkopu.

"Škoda na nákladním autě s přívěsem se odhaduje na 150 000 korun," řekla mluvčí svitavské policie Hana Kaizarová.

Dva mrtví chodci na Moravě

V Olomouckém kraji zemřeli ve středu po střetu s autem dva lidé. První z nich podlehl zraněním v nemocnici, poté co jej zachytil kamion v Hranicích na Přerovsku. Druhého muže srazilo osobní auto na silnici z Olomouce na Lipník nad Bečvou. Chodec zemřel na místě. Oba případy i nadále vyšetřuje policie.

První nehoda se stala v noci na středu na Smetanově nábřeží v Hranicích. "Šestačtyřicetiletý muž přecházel vozovku ve směru od čerpací stanice k řece Bečvě. Zřejmě neodhadl vzdálenost a vstoupil na silnici v době, kdy k němu z levé strany přijíždělo nákladní vozidlo s návěsem ve směru od Valašského Meziříčí," řekla přerovská policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Řidič již nestihl nákladní vozidlo ubrzdit a do chodce narazil pravým bokem auta. Muž utrpěl těžké poranění nohy. Nejprve byl převezen do hranické nemocnice, odkud byl poslán do Fakultní nemocnice v Olomouci. Tam však po několika hodinách na následky nehody zemřel.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DRTINA David ( DRTINA JAN )
*  hledaný

DRTINA JAN
* 8.7.1969 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín