KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Seniorka zemřela při požáru plynového ohřívače vody

Starší žena zahynula v neděli dopoledne v rodinném domě ve Valašském Meziříčí při požáru plynového ohřívače vody. Informoval o tom mluvčí Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje Ivo Mitáček.


„Hasiči byli o pomoc požádáni krátce po jedenácté hodině zdravotnickou záchrannou službou, na kterou bylo ohlášeno zranění ženy. V domě byl cítit plyn a byly nalezeny stopy po požáru,“ uvedl Mitáček.

Hasiči byli podle něj na místě události za tři minuty po výjezdu ze stanice. „V době našeho příjezdu se zdravotníkům podařilo uzavřít přívod plynu a zabránit jeho dalšímu úniku do domu. Velitel zásahu potvrdil úmrtí seniorky, kterou nebylo možné zachránit,“ konstatoval Mitáček. Při průzkumu byl podle něj nalezen požárem zasažený plynový ohřívač.

„Seniorku doma nalezli přátelé, když nepřišla na pravidelnou nedělní bohoslužbu a začali ji hledat. Sami také potvrdili, že její manžel je v nemocnici, kam byl odvezen před dvěma dny s podezřením na otravu plynem,“ dodal mluvčí.

Přesná příčina vzniku tragické události je nadále v šetření hasičů i policie. Požárem způsobené hmotné škody byly odhadnuty na tři tisíce korun.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEŇÁKOVÁ SANDRA
* 10.5.1999 pohřešovaná

BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKA RADEK
* 7.8.1988 hledaný

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín