KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Strážník zachránil z hořícího bytu muže i jeho psa

Strážník městské policie zachránil v úterý z hořícího bytu ve Valašském Meziříčí třiačtyřicetiletého muže a jeho psa. Tomáš Strnadel si tak vysloužil poděkování starosty i svého nadřízeného.


"Strážníci dostali oznámení, že z bytu ve druhém patře na Zašovské ulici se valí hustý dým,“ informovala ve středu mluvčí valašskomeziříčské radnice Renata Votrubová.

Mluvčí dodala, že když hlídka dorazila ke dveřím bytu, nikdo nereagoval na zvonění. Jeden ze strážníku se tak do bytu musel dostat přes balkón. Na místě strážník viděl hořící kuchyň a spícího majitele bytu.

"Ihned jsem muže vzbudil a vyvedl ho z hořícího bytu na chodbu, kde jsem ho předal svému kolegovi," sdělil Právu strážník Tomáš Strnadel, který poté vynesl na balkon hořící plynový vařič. Vařič měl roztavený uzávěr a nešel proto uzavřít.

"Také jsem vynesl psa, který zmateně pobíhal po bytě," doplnil Strnadel. Poté už na místě úřadovali hasiči.

Jak se později ukázalo, majitel bytu nejspíš usnul a nechal plynový vařič bez dozoru. Od vařiče pak vzplála digestoř a kuchyňská linka. "Chtěl bych kolegovi poděkovat, že se svého nelehkého úkolu zhostil se ctí a zachránil odvážným činem lidský život," řekl Právu ředitel městské policie Ivan Kadora.

"O záchraně rozhodovala každá minuta, proto patří za profesionální a výborně odvedenou práci zasahujícímu strážníkovi velké poděkování," zdůraznil starosta města Jiří Částečka.


(Zdroj: Krimi Zprávy Valašské Meziříčí)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DRTINA David ( DRTINA JAN )
*  hledaný

DRTINA JAN
* 8.7.1969 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín