KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Narkomani s dvouletým dítětem žijí v Litvínově v zahradní chatce

Městští policisté v Litvínově se v pondělí při kontrole zahradních chatek nestačili divit. V jedné z chatek objevili dvojici narkomanů s dvouletým dítětem. V chatce se navíc válely použité injekční stříkačky.


Strážníci v Litvínově kontrolovali zahrádkářskou kolonii V Březinkách, kvůli podezření, že se zde zdržují bezdomovci, zloději nebo jiné závadové osoby. V jedné z nich narazili na mladou rodinu.

„Muž se ženou v zahradní chatce žili. Spolu s nimi tu bydlelo dvouleté dítě. Navíc oba rodiče jsou podle zjevných indicií narkomané,“ uvedl velitel strážníků Martin Klika a doplnil, že rodiče v chatce ukrývali také kontejner na použité injekční stříkačky.

Podle zjištění strážníků chatka patří rodičům ženy. Podle velitele strážníků nebylo nutné dítě odebrat. Strážníci veškeré poznatky předali sociálním pracovníkům.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litvínov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín