KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Plyšáka i strojek na vlasy schoval do trenek, pak dal pěstí policistovi

Zřejmě vánoční dárky si chtěl se zpožděním opatřit muž v nákupním centru v Litvínově před koncem minulého roku. Když ho policisté s ostrahou přistihli v kabince, dal jednomu z policistů pěstí. Poté mu z kalhot začaly padat věci, které chtěl zřejmě odcizit; mezi nimi i plyšová hračka.


Čtyřiatřicetiletý muž vyrazil do centra Litvínova, kde se v jednom obchodním domě uzamkl ve zkušební kabince.

„Pracovníkovi ostrahy se mužovo chování zdálo pochybné, tak přivolal policisty. Když hlídka chtěla podezřelého zkontrolovat, nereagoval na to. Kabinku musel na žádost policie odjistit pracovník prodejny,“ informovala v pátek Novinky mluvčí policie Alena Bartošová.

Při kontrole muž napadl jednoho z policistů pěstí. Po zpacifikování agresivního muže začali policisté nalézat ukryté věci.

„Vypadl z něj strojek na zastřihávání vlasů. Ve spodním prádle u něj policisté nalezli plyšovou hračku. K odcizení měl připravený také obojek na psa a mikinu. Hodnota věcí byla vyčíslena na téměř 2 400 korun,“ dodala mluvčí.

Policie případ dále vyšetřuje, muž je zatím podezřelý z trestného činu násilí proti úřední osobě.


(Zdroj: Krimi Zprávy Litvínov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín