KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Pes muže prý štval, tak ho vyhodil z pátého patra

Z pátého patra domu ve Vsetíně vyhodil ve středu před polednem podnapilý majitel svého psa. Nebohé zvíře zakrátko po pádu přišlo o život.


„Na incident upozornila manželka dvaapadesátiletého muže. Krátce před obědem zavolala na linku 156 a na místo ihned přijeli městští strážníci,“ informovala mluvčí vsetínské radnice Marie Šidlová.

„Manžel doma s kamarádem popíjí. Zničehonic se rozčílil, začal nadávat a pak chytil našeho psa a hodil jej otevřeným oknem ven. Běžela jsem pro něj, ale už bude asi mrtvý. Před chvílí jen chrčel,“ popsala strážníkům před domem žena.

Následně pozvala strážníky městské policie do bytu. V kuchyni ležel na zemi pes, který už nejevil známky života. V bytě byl i manžel s kamarádem. Strážníky zajímalo, co muže k takovému činu vedlo.

„Slušněji řečeno prý své manželce říkal, že jej ten čokl dlouho štvát nebude a že ho vyhodí ven. A protože jej štval, tak jej zkrátka vyhodil,“ popsal ředitel Městské policie Vsetín Nikolaj Martinák.

Záležitost si na místě převzala Policie České republiky. Jelikož došlo k úmrtí psa, může soud muži nařídit šest měsíců až tři roky odnětí svobody za přečin týrání zvířete.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKA RADEK
* 7.8.1988 hledaný

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín