KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladý řidič BMW smetl ženu z přechodu pro chodce

Na přechodu pro chodce přišla v neděli ve Vsetíně o život devětasedmdesátiletá žena. V půl šesté večer ji srazil mladý řidič v osobním vozidle BMW. Nehoda se stala ve Vsetíně - Luhu na přechodu pro chodce poblíž základní školy.


„Dvacetiletý řidič ze Vsetínska jel ve vozidle BMW spolu s dvěma dalšími spolucestujícími ve směru k centru města. Při jízdě přehlédl, že od pravého okraje vozovky vstupuje na přechod pro chodce starší paní. Chodkyni na přechodu srazil,“ informovala mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

Devětasedmdesátiletá žena ze Vsetína upadla po střetu na silnici a způsobila si vážná zranění, se kterým byla letecky transportována do Fakultní nemocnice v Ostravě.

„Pomoc lékařů již byla marná, večer žena zemřela. U řidiče byla provedena dechová zkouška na zjištění hladiny alkoholu v dechu s negativním výsledkem. Řidič je podezřelý z trestného činu usmrcení z nedbalosti s trestní sazbou do šesti let,“ sdělila Javorková.

Letos se jedná o šestou dopravní nehodu se smrtelným zraněním v okrese Vsetín.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín