KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Narkoman měl u žen jasno: já tobě drogy, ty mně sex

Odpalovací pouzdro protitankového granátu objevila zásahová jednotka v bytě narkomana, pro kterého si policisté přišli kvůli výrobě a distribuci drog. Za ty mimo jiné inkasoval od dívek a žen sexuální služby.


„Jednalo se o nebezpečného člověka, stíhaného v minulosti pro násilnou kriminalitu a existovalo podezření, že by mohl mít střelné zbraně. Proto provedla zadržení zásahová jednotka,“ uvedla mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

„V bytě v Rožnově pod Radhoštěm nebyl během zadržení osmačtyřicetiletý muž sám, byla tam přítomna jedna z konzumentek a odběratelek, dvacetiletá dívka ze Vsetína. Při domovní prohlídce jsme u něj našli mimo zmíněné drogy, prázdné odpalovací pouzdro protitankového granátu, které si převzali pyrotechnici z Frýdku-Místku,“ řekla mluvčí.

Kriminalisté při prohlídce našli velkou sbírku nožů, zajistili několik zakouřených skleněných trubiček, digitální váhu, plastovou šňupovku, skleněné varné misky a další věci. Jeho specialitou bylo, že omamnou látku poskytoval dívkám a ženám za sexuální služby, ale i za úklid domácnosti, obstarávání nákupů, mužům pak výměnou za různé věci, protislužby, výpomoci i za peníze.

Nyní hrozí prodejci drog až pětileté vězení. Jedná se o člověka, který v minulosti pracoval jako vyhazovač v různých podnicích, byl stíhán pro násilnou trestnou činnost, dále pro kuplířství a rovněž distribuci drog. Z výkonu trestu se vrátil před třemi lety. Současné bydliště měl zabezpečené kamerovým systémem s nočním viděním.


(Zdroj: Krimi Zprávy Vsetín)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEŇÁKOVÁ SANDRA
* 10.5.1999 pohřešovaná

BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKA RADEK
* 7.8.1988 hledaný

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín