KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

V Postřelmově se srazil vlak s autem, řidič zázrakem střet přežil

Štěstí měl ve středu dopoledne devětapadesátiletý řidič osobního auta, když se na železničním přejezdu na ulici Dlouhá v Postřelmově na Šumpersku srazil s osobním vlakem, který jel z Přerova do Šumperka. Utrpěl sice těžké zranění, ale nehodu přežil.


„Řidič vozidla Hyundai Accent vjel krátce po půl jedenácté na nechráněný železniční přejezd, přestože výstražné bezpečnostní zařízení bylo v daný okamžik v provozu. Proč tak učinil, je dosud předmětem šetření,“ řekl Právu šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík.

„Řidič utrpěl otřes mozku a pohmožděniny. Byl převezen do nemocnice v Šumperku,“ řekl Právu náměstek ředitele Zdravotnické záchranné služby Olomouckého kraje Jan Weinberg. Z vlakové soupravy nebyl zraněn nikdo.

„Dechová zkouška u strojvedoucího byla negativní. Celková škoda na vozidle, vlakové soupravě a kolejišti byla vyčíslena na 450 tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí. Nehoda zkomplikovala železniční dopravu mezi Postřelmovem a Zábřehem.

„Osobní vlaky byly v daném úseku po dobu jejího vyšetřování nahrazeny autobusovou dopravou,“ řekla Právu mluvčí ČD Kateřina Šubová. Trať byla znovu zprovozněna krátce před 14. hodinou.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH

Nenalezen žádný záznam

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín