KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Dva muži napadli pracovníky exekutora, ti skončili v nemocnici

Dva muži ve věku 38 a 33 let napadli v pondělí kolem poledne před panelovým domem ve Velkých Losinách na Šumpersku dva pracovníky exekutora z Přerova. Oba museli být převezeni k ošetření do šumperské nemocnice.

 


 

„Vykonavatelé soudního exekutora zajišťovali na parkovišti automobil. Osazovali na něm tzv. botičku a vše dokumentovali na záznamové zařízení. Následně k nim přiběhli dva muži a začali na ně křičet a vulgárně je urážet,“ popsal Právu v úterý počátek napadení šumperský policejní mluvčí Josef Bednařík.

Starší z útočníků podle něj utrhl a odhodil objektiv ze záznamového zařízení. Jeho mladší komplic fyzicky napadl jednoho z mužů a povalil ho na zem. „Napadeného několikrát kopl kolenem a nohou do hlavy, ten se bránil a vytáhl pepřový sprej, ale zasáhl jím i svého kolegu, který mu přispěchal na pomoc,“ uvedl mluvčí.

Útočníci poté utekli. Napadení si na místo přivolali policii a lékařskou pomoc. Oba byli ošetřeni v nemocnici v Šumperku a následně propuštěni. Mladší z útočníků je podezřelý ze spáchání trestných činů výtržnictví a pokusu ublížení na zdraví. Bližší okolnosti případu jsou dosud předmětem šetření.


(Zdroj: Krimi Zprávy Šumperk)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DUNKOVÁ TEREZA
* 19.6.2002 hledaná

ENGLER MARTIN
* 24.1.2002 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

CHOCHOLA MICHAL
* 10.8.1980 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín