KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič auta smetl ženu na kolečkových bruslích a ujel

Zatím neznámý řidič osobního auta srazil v pondělí krátce před polednem v Kroměříži devatenáctiletou ženu, která jela na kolečkových bruslích. Utrpěla těžké zranění. Šofér z místa nehody ujel, aniž by jí poskytl první pomoc.


K události došlo na ulici Jožky Silného. „Mladá žena jela po pravé straně vozovky směrem k ulici Hulínská. Řidič nezjištěného vozidla jedoucí ve stejném směru ji zřejmě přehlédl a zezadu do ní narazil. Žena při nárazu upadla na travnatou plochu podél vozovky a způsobila si těžké zranění,“ uvedla kroměřížská policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Řidič podle ní nechal ženu bez pomoci a z místa nehody ujel. Dopustil se tak trestných činů neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku a ublížení na zdraví z nedbalosti, za které mu hrozí až pět let vězení.

„Žena jedoucí na kolečkových bruslích po pravé straně vozovky se dopustila přestupku. Podle zákona mají jezdci na kolečkových in-line bruslích status chodce,“ uvedla mluvčí.

Bližší okolnosti nehody jsou dosud předmětem šetření. „Žádáme případné svědky události, kteří mohou poskytnout informace, které se jí týkají, aby zavolali kroměřížským dopravním policistům na telefonní číslo 974 675 254,“ dodala Kyšnerová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DRTINA David ( DRTINA JAN )
*  hledaný

DRTINA JAN
* 8.7.1969 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín