KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladík podvedl 177 lidí, obral je o půl miliónu korun

Necelé dvě stovky podvodů má na svém kontě devatenáctiletý muž ze Zlína. Prostřednictvím internetu obral důvěřivce bezmála o půl miliónu korun. Ve středu podali kriminalisté z Kroměříže návrh na jeho vzetí do vazby.


Již v květnu obvinili mladíka z podvodu kriminalisté v Kroměříži. Od září roku 2010 nabízel k prodeji pod smyšlenými jmény na internetových bazarových či aukčních portálech různé zboží.

„Většinou se jednalo o elektroniku. Peníze si pak od kupujících nechal předem zasílat na bankovní účty s tím, že následně objednané věci odešle. Zboží ale obvykle zákazníkům nepřišlo,“ sdělila mluvčí kroměřížské policie Simona Kyšnerová. Jen v několika případech se objednavatelé dočkali balíků s poškozeným či jiným artiklem nižší hodnoty.

„Přesto, že ho kriminalisté před dvěma měsíci z podvodů obvinili, mládenec ve své činnosti pokračoval. Nenapravitelného podvodníka proto zadrželi a trestní stíhání rozšířili. Muž tak celkem spáchal sto sedmdesát sedm skutků a přišel si na více jak čtyři sta padesát tisíc korun. Poškozených však může být mnohem víc,“ řekla Kyšnerová.


(Zdroj: Krimi Zprávy Kroměříž)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín