KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Sedmnáctiletý opilý chlapec ujížděl policistům, nezastavil ho ani strom

Pořádně si užít závěr léta se podle všeho rozhodl opilý sedmnáctiletý mladík z Hodonínska. V noci na neděli sednul do Škody Felicie a vyrazil na cesty. Jenže nepočítal s tím, že ve stejnou dobu budou zrovna policisté ze Bzence kontrolovat projíždějící vozy.


Mladík za volantem nerespektoval pokyn policistů k zastavení, místo toho šlápl na plyn a začal strážcům zákona ujíždět polní cestou na Moravský Písek. Policisté mu ovšem byli v patách.

Mladík v jednu chvíli při riskantní jízdě nezvládl řízení a narazil do stromu. Nicméně s lehce poničeným autem dojel až do Moravského Písku, kde z auta vyskočil a utekl.

„Policisté ovšem zanedlouho řidiče vypátrali. Za volantem seděl teprve sedmnáctiletý mladík, který k řízení osobního vozidla neměl žádné řidičské oprávnění. Navíc při dechové zkoušce nadýchal 0,9 promile alkoholu. Policejní hlídce uvedl, že alkohol požil až po nehodě. To potvrdí nebo vyvrátí odebrané vzorky krve. Za jeho noční výlet mu hrozí v přestupkovém řízení pokuta a zákaz řízení,“ prohlásil policejní mluvčí Petr Zámečník.


(Zdroj: Krimi Zprávy Písek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín