KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Řidič zemřel po srážce aut u Protivína

Při čelní srážce dvou osobních aut u Protivína v neděli zemřel sedmapadesátiletý řidič. Jeho tři spolucestující, žena a dvě malé holčičky, byly zraněny. Záchranáři museli ošetřit také svědkyni nehody, která kvůli prožitému stresu zkolabovala. Řidič druhého auta je v pořádku, sdělili záchranáři a jihočeská policejní mluvčí Lenka Holická.


Havárie se stala po 13.30 u křižovatky mezi Protivínem a Tálínem. Vážně zraněný muž zemřel na místě. V autě s ním jela čtyřiatřicetiletá žena a dvě holčičky ve věku kolem tří a čtyř let.

„Všechny utrpěly lehká až středně těžká zranění,“ sdělila mluvčí krajské záchranky Petra Kafková.

Jedno dítě bylo s podezřením na úraz hlavy přepraveno do nemocnice v Českých Budějovicích, žena a druhá dívka do nemocnice v Písku.


(Zdroj: Krimi Zprávy Písek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín