KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Byt na píseckém sídlišti skrývá výbušniny, pyrotechnici do něj však nesmějí

Policisté už od dopoledne zajišťují byt na největším píseckém sídlišti Jih. Podle nich se tam může ukrývat větší množství munice. Byt patří sběrateli zbraní, který je příbuzný muže z Prahy 6, jenž nedávno utrpěl při výbuchu ve svém bytě popáleniny. Z paneláku na Červeném vrchu musely být v noci na sobotu evakuovány desítky lidí.


„Na muže z Písku jsme dostali tip od pražských kolegů. Nejdříve s námi spolupracoval, ale pak si zavolal advokátku a museli jsme čekat na povolení k domovní prohlídce,“ sdělila Právu na místě mluvčí píseckých policistů Kamila Ingrišová.

Dále vysvětlila, že z prvního pohledu policisté při návštěvě bytu usoudili, že se může jednat o granáty a další nebezpečnou munici. „Jestli tomu tak je mohou určit však až pyrotechnici, kteří ještě v bytě nebyli,“ podotkla Ingrišová.

Byt soukromého sběratele je v sedmém patře panelového domu v Třídě přátelství. V případě, že by munice byla opravdu hodně nebezpečná, museli by policisté celý dům evakuovat. „Pyrotechnici by se na místo měli dostat v podvečer,“ dodala Ingrišová.

 


(Zdroj: Krimi Zprávy Písek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

DRTINA David ( DRTINA JAN )
*  hledaný

DRTINA JAN
* 8.7.1969 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HOLUB LUKÁŠ
* 7.4.1981 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín