KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Mladík donutil dívku nastoupit do auta, kde ji znásilnil

Jednadvacetiletého mladíka obvinili písečtí policisté ze znásilnění dvou dívek. Kriminalisté se domnívají, že obětí může být víc.


Násilník vylákal minulou středu mladou dívku do Písku, kde ji přinutil nasednout do svého automobilu, v němž ji uzamkl. Následně s ní odjel k jedné obci na Písecku.

„Ve vozidle si pak násilník na dívce vynutil pohlavní styk, a to přes její aktivní odpor a nesouhlas. Měl ženě dokonce vyhrožovat zabitím,“ sdělila Novinkám policejní mluvčí Kamila Čuřínová Ingrišová.

Policisté mladíka zadrželi v úterý a soud ho poslal do vazby. Při vyšetřování vyšlo najevo, že se mladík znásilnění již dříve dopustil na jiné dívce.

„Poškozených dívek či žen může být více, obracíme se proto na případné další oběti násilníka, aby neváhaly a kontaktovaly vyšetřovatele na lince 974 235 321,“ uzavřela mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Písek)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MIKOVÁ JENIFER
* 26.11.2005 hledaná

MINDÁK MILAN
* 8.3.1982 hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín