KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Cyklista na Trutnovsku srážku s autem nepřežil

Tragicky skončila v úterý večer na Trutnovsku srážka automobilu s cyklistou. Jednapadesátiletý sportovec nehodu u Dolního Lánova nepřežil. Informoval o tom mluvčí trutnovské policie Udo Ertner.


Hlídka na místě kolem půl osmé večer zjistila, že se na místě srazil osobní vůz značky Opel s cyklistou. „I přes veškerou snahu lékařů jedenapadesátiletý sportovec na místě svým zraněním podlehl,“ konstatoval Ertner.

Za jakých okolností k nehodě došlo, vyšetřují kriminalisté ve spolupráci s dopravním inspektorátem.

„Policie ČR žádá všechny účastníky silničního provozu, aby se na silnicích plně věnovali řízení svého dopravního prostředku. Myslete na to, že bezpečnou a ohleduplnou jízdou může každý z nás přispět ke zvýšení bezpečnosti na našich komunikacích,“ dodal na závěr Ertner.


(Zdroj: Krimi Zprávy Trutnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OROSZ ISTVÁN
* 29.8.1973 hledaný

SATORIA PAVEL
* 1.9.1949 pohřešovaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín