KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Auto letělo z mostu patnáct metrů do Úpy, řidič nepřežil

Pád z opravovaného mostu přes Úpu v horním předměstí Trutnova ukončil v úterý jízdu neopatrného řidiče vozu Hyundai Lantra. Nehoda se odehrála dvacet minut před třetí hodinou odpoledne.


Řidič, který po letu z možná patnáctimetrové výšky zůstal v autě napůl ponořeném v říčním korytě, tragédii nepřežil. „Asi byl mrtvý dřív, než se záchranáři k němu dostali. Ono to ani dost dobře nešlo. Nicméně jsme jim nabízeli pomoc, kterou odmítli,“ konstatoval jeden z mnoha svědků tragické nehody.

Řidiče se krátce po nehodě snažili marně dostat z vozu zdravotničtí záchranáři. Záchraně muže uvězněného v napůl potopeném autě uprostřed říčního koryta bránil dravý proud. Záchranáři se nakonec dostali k vozu po laně.

„Pokud vím, byl už mrtvý a kromě něj ve voze nebyl nikdo jiný,“ sdělil předběžně jeden z policistů. Vrtulník letecké záchranky nakonec odletěl prázdný. Tragédie se odehrála na mostě na hlavní silnici z Trutnova do Pece pod Sněžkou uzavřeném kvůli rozsáhlé opravě.

Řidič musel přehlédnout nebo ignorovat výstražné značky a zátarasy. Ve značné rychlosti prorazil železné zábradlí mostu a skončil v řece.


(Zdroj: Krimi Zprávy Trutnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín