KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Za sexuální zneužívání nezletilých dcer si otec odsedí šest let

Královéhradecký krajský soud poslal v úterý devětatřicetiletého J. D. z Trutnovska za pokus o znásilnění a pohlavní zneužívání svých nezletilých dcer a vydírání na šest let do vězení. Soud mu navíc uložil ochrannou sexuologickou léčbu. Rozsudek je zatím nepravomocný; obžalovaný se proti verdiktu soudu odvolal a státní zástupkyně si ponechala lhůtu na odvolání.


Obžaloba vinila otce nezletilých dcer z toho, že měl dívky zneužívat v době, kdy jeho tehdejší manželka nebyla doma či spala. Pro dívky měla jejich noční můra skončit v polovině roku 2006, kdy se spolu s matkou od otce odstěhovaly.

Podle obžalovaného bylo celé obvinění vykonstruované bývalou manželkou, kvůli jejím finančním nárokům. Podobného názoru je i jeho matka. "Vím, že je to zmetek, který má problémy s alkoholem, ale holkám určitě nic neudělal,“ uvedla matka J. D. s tím, že její vnučky nikdy o tátovi nemluvily zle. Nikdy prý také neřekly, že by u nich doma mělo být něco špatně.

U soudu však zazněla také výpověď jedné rodinné známé. Ve výpovědi stojí, že jednou, když byla u J. D. na návštěvě, sahal muž své dceři na prsa. "Když jsem se ho zeptala, proč to dělá, odbyl mě slovy, že je to jeho dítě a může si s ním dělat, co chce," uvedla rodinná známá do protokolu.

"Není to pravda. S tou svědkyní jsme se nikdy neměli rádi. Tady jednoznačně lže," bránil se u soudu J. D.

Soud však jeho tvrzením neuvěřil a poslal ho v souhrnném trestu na šest roků do vězení s ostrahou. Tímto výrokem tak soud zároveň zrušil výrok o trestu, který byl obžalovanému uložen trestním příkazem Okresního soudu v Trutnově za jinou trestnou činnost. Soud navíc obžalovanému uložil ochranné sexuologické léčení v ambulantní formě.


(Zdroj: Krimi Zprávy Trutnov)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BERAN LUKÁŠ
* 8.4.1988 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKA LEON
* 25.8.2002 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KOCÚREK ROMAN
* 1.4.1968 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

KŮTKOVÁ NIKOLA
* 3.6.2004 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín