KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Prchající opilý řidič skočil do řeky, policista ho doplaval a zatkl

Do řeky skočil v noci na středu před pronásledující policejní hlídkou opilý řidič, který se snažil mužům zákona uprchnout. Jeden z členů policejní hlídky neváhal, skočil za ním a prchajícího opilce vytáhl. Kromě toho, že řidič měl alkohol v krvi, neměl vůbec za volantem co dělat, protože o řidičský průkaz už před několika dny přišel.


O případu informovala ve středu mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská.

„Hlídka zpozorovala třicet minut po půlnoci, že řidič osobního vozidla při zaregistrování služebního auta okamžitě zabočil do vedlejší silnice a razantně sešlápl plynový pedál. Policisté se za ním vydali. Řidič auta na znamení k zastavení nereagoval a snažil se ujet. Nezvládl řízení a svou jízdu skončil nárazem do brány areálu čističky vod,“ uvedla mluvčí.

Řidič z nabouraného auta vyběhl a skočil do řeky. Hlídce ale neuplaval. Jeden z policistů totiž za ním do vody skočil a muže z ní vytáhl. Policisté zjistili, že prchajícím je 23letý mladík z Orlové.

"Při dechové zkoušce ukázal přístroj hodnotu přes jedno promile alkoholu. Řidičský průkaz nemá, protože mu ho před pár dny dopravní policisté zadrželi z důvodu řízení vozidla pod vlivem alkoholu,“ dodala mluvčí.


(Zdroj: Krimi Zprávy Orlová)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČERVEŇÁK MIROSLAV
* 3.2.2003 hledaný

DVOŘÁK JAROSLAV
* 26.5.1994 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HALUZINCOVÁ ZUZANA
* 14.8.2000 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JÁRA MARTIN
* 5.7.1975 hledaný

JAROŠOVÁ MICHAELA
* 17.9.2002 hledaná

KUČERA VÁCLAV
* 30.7.2001 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín