KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Pro jednoho z účastníků rvačky v Orlové byl spor osudným

Smrtí 47letého muže skončila v úterý dopoledne rvačka před jedním z restauračních zařízení v Orlové na Karvinsku. Policie na místě zadržela i podezřelého z krvavého útoku. Zatím není jasné, zda ho obviní z ublížení na zdraví s následkem smrti, nebo z vraždy.


Kriminalisté nyní zjišťují, jak k incidentu došlo. Dva muži se nejprve začali v restauraci hádat a pak vyšli na chodník, kde zůstal po rvačce jeden z nich ležet bez známek života.

„Zatím můžeme potvrdit nález mrtvého muže. Případ šetříme jako podezření ze zvlášť závažného zločinu násilného charakteru,“ informovala v úterý mluvčí moravskoslezské policie Daniela Vlčková.

Bližší informace k případu zatím policie nemůže sdělit, odpoledne by měl proběhnout výslech podezřelého.

Na místě události zasahovali záchranáři, kteří se snažili zraněného oživit. „V době, kdy tam dorazila posádka záchranné služby, poskytovali již postiženému pomoc policisté. Protože muž nejevil známky života, zahájili u něj oživovací pokusy, ve kterých pokračovali až do příjezdu naší posádky. Zasahující lékařka zjistila, že u sedmačtyřicetiletého muže došlo k selhání všech životních funkcí a proto byla zahájena rozšířená resuscitace za podpory léků a přístrojové techniky“ uvedl mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

Pokusy o záchranu muže trvaly tři čtvrtě hodiny a bohužel byly neúspěšné. Muž svému zranění podlehl.


(Zdroj: Krimi Zprávy Orlová)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BUDAIOVÁ VERONIKA
* 26.10.2004 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín