KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Muž, který vlezl do kanálu pro mobil, zůstal uvězněn v litinové skruži

Neobvyklý zákrok mají za sebou hasiči v Orlové. Čtyřicetiletému muži ve čtvrtek spadl mobil do kanálu, a tak vlezl dovnitř. Telefon zachránil, zůstal ale uvězněn v litinové kanálové vpusti.


Neobvyklý "opasek" o váze několika kilogramů mu museli sundávat hasiči. "Na tísňovou linku zavolali jeho kamarádi. Hasiči se pokusili litinovou skruž sundat u kanálu, ale bez úspěchu. Proto postiženého muže převezli i se skruží do nemocnice v Orlové," uvedl mluvčí hasičů Petr Kůdela.

Zdravotníci zde nejprve pomazali muže vazelínou v naději, že se skruž podaří lépe sundat. "Dolů to i přes nově uzpůsobenou hladkou cestu nešlo. Pak ale hasiči vyzkoušeli jinou variantu cestu vrchem přes hlavu a povedlo se. Bez rozřezání kanálu," uvedl Kůdela.


(Zdroj: Krimi Zprávy Orlová)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

TOKÁROVÁ BARBORA
* 1.10.2002 hledaná

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín