KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Pro těžce zraněného u nehody letěl vrtulník

Vrtulník letecké záchranné služby musel ve středu ráno z městské části Úšovice v Mariánských Lázních transportovat do plzeňské fakultní nemocnice 75letého řidiče, který utrpěl při dopravní nehodě těžká zranění.


„Řidič při nehodě, která se stala po osmé hodině ráno v Plzeňské ulici u čerpací stanice ÖMV v Ušovicích v Mariánských Lázních, utrpěl těžké zhmožděniny hrudní páteře a mozku. Záchranáři k pacientovi přivolali vrtulník, který pacienta transportoval do plzeňské fakultní nemocnice,“ popisovala mluvčí karlovarské krajské záchranné služby Barbora Silná.

Při nehodě byla zraněna i spolujezdkyně řidiče. „Její zranění ale byla lehká, takže byla převezena na ošetření na chirurgické oddělení mariánskolázeňské nemocnice,“ dodala Silná.

„Řidič osobního vozidla, který při nehodě utrpěl těžká zranění, nedal přednost dodávce,“ popisoval dopravní nehodu mluvčí karlovarské krajské policie Pavel Valenta. Podle informací Práva je možné, že za příčinou nehody byla zdravotní indispozice řidiče v pokročilém věku.

Řidič toyoty narazil do stromu

K další závažné dopravní nehodě došlo na Chebsku také ve středu kolem osmé hodiny ráno. „Čtyřicetiletý řidič osobního vozidla Toyota v Podhradské ulici nepřizpůsobil rychlost jízdy stavu vozovky a sjel mimo silnici, kde narazil do stromu,“ uvedl Valenta, podle kterého řidič jel z Podhradu do Chebu.

„Řidič si zřejmě poranil při nehodě krční páteř,“ uvedla Silná, podle které byl ale jeho zdravotní stav stabilizovaný. „Převezli jsme jej do chebské nemocnice na vyšetření počítačovým tomografem,“ uzavřela Silná.


(Zdroj: Krimi Zprávy Cheb)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MIKOVÁ JENIFER
* 26.11.2005 hledaná

MÜLLEROVÁ OLGA
* 17.9.1957 hledaná

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OROSZ ISTVÁN
* 29.8.1973 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín