KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Cheb se dusí v kouři z požáru vily bývalé Rudé Hvězdy

V Koželužské ulici v Chebu shořel objekt bývalého internátu v areálu někdejšího sportovního klubu Rudá Hvězda. Hasiči nyní dohašují poslední zbytky ohně, na město se už ani nevalí hustý kouř, před nímž ráno varovali obyvatele.


„Zchátralý objekt, který byl léta prázdný, požár prakticky zničil. Jeho příčinu nyní experti zjišťují,“ řekl ráno mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.

Jednou z možných příčin vzniku požáru je, že ve čtyřpatrové budově žili bezdomovci a rozdělávali si v ní oheň. I proto hasiči už při zásahu zjišťovali, zda v hořícím objektu někdo není. Podezření se ale nepotvrdilo, poznamenal Kasal.

"Plameny zničily celou střechu včetně krovů, propadlo se celé horní patro. Vzhledem ke špatnému stavu objektu není zatím jasné, jaká bude výše škody. Při požáru nebyl nikdo zraněn," uvedl mluvčí.

Hořet začalo kolem půl třetí ráno, požár oznámila hasičům policejní hlídka, která v té době projížděla kolem. Podle původní zprávy hasičů měla hořet bývalá vila Rudé Hvězdy. Budova, která je v rekonstrukci, ale plameny zasažena nebyla, takže není poškozena.


(Zdroj: Krimi Zprávy Cheb)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


NECHUTNÁ VĚRA
* 11.10.1967 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín