KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Cheb se dusí v kouři z požáru vily bývalé Rudé Hvězdy

V Koželužské ulici v Chebu shořel objekt bývalého internátu v areálu někdejšího sportovního klubu Rudá Hvězda. Hasiči nyní dohašují poslední zbytky ohně, na město se už ani nevalí hustý kouř, před nímž ráno varovali obyvatele.


„Zchátralý objekt, který byl léta prázdný, požár prakticky zničil. Jeho příčinu nyní experti zjišťují,“ řekl ráno mluvčí krajských hasičů Martin Kasal.

Jednou z možných příčin vzniku požáru je, že ve čtyřpatrové budově žili bezdomovci a rozdělávali si v ní oheň. I proto hasiči už při zásahu zjišťovali, zda v hořícím objektu někdo není. Podezření se ale nepotvrdilo, poznamenal Kasal.

"Plameny zničily celou střechu včetně krovů, propadlo se celé horní patro. Vzhledem ke špatnému stavu objektu není zatím jasné, jaká bude výše škody. Při požáru nebyl nikdo zraněn," uvedl mluvčí.

Hořet začalo kolem půl třetí ráno, požár oznámila hasičům policejní hlídka, která v té době projížděla kolem. Podle původní zprávy hasičů měla hořet bývalá vila Rudé Hvězdy. Budova, která je v rekonstrukci, ale plameny zasažena nebyla, takže není poškozena.


(Zdroj: Krimi Zprávy Cheb)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

FÁBERA JAROSLAV
* 22.3.1974 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MURARIU SIMONA
* 12.10.2001 hledaná

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín