KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Miliónový požár hospodářského stavení u Chebu se obešel bez zranění

Celá střecha rekonstruovaného hospodářského stavení shořela v sobotu v Cetnově na Chebsku poblíž hranic s Německem. Hasiči byli na místě od rána do večera, událost stále zkoumají policejní i hasičští vyšetřovatelé. Škoda byla předběžně vyčíslena na tři milióny korun, řekl mluvčí hasičů Martin Kasal.


"Šlo o neobydlenou část rozlehlého hospodářského stavení, které bylo po rekonstrukci. Majitelka objektu je na dovolené, takže jde o hrubý odhad škody," dodal. Požár byl nahlášen v 03:00 a vyšetřovatelé odjížděli až pozdě večer a v neděli budou v práci pokračovat.

Podle informací ČTK by mohlo jít o cizí zavinění. Mluvčí policie Klára Böhmová to jako jednu z příčin nevyloučila. "Nadále se případem zabýváme, dnes určitě nové informace nebudou," dodala.

Požár statku, který slouží také jako penzion, byl největší sobotní hasičskou událostí v ČR. Hasiči zaznamenali celkem 41 požárů, které způsobily škody za 3,3 miliónu korun. Cetnov je převážně chatová a rekreační vesnice, místní část města Chebu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Cheb)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČERVEŇÁK MIROSLAV
* 3.2.2003 hledaný

FÁBERA JAROSLAV
* 22.3.1974 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MURARIU SIMONA
* 12.10.2001 hledaná

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín