KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Miliónový požár hospodářského stavení u Chebu se obešel bez zranění

Celá střecha rekonstruovaného hospodářského stavení shořela v sobotu v Cetnově na Chebsku poblíž hranic s Německem. Hasiči byli na místě od rána do večera, událost stále zkoumají policejní i hasičští vyšetřovatelé. Škoda byla předběžně vyčíslena na tři milióny korun, řekl mluvčí hasičů Martin Kasal.


"Šlo o neobydlenou část rozlehlého hospodářského stavení, které bylo po rekonstrukci. Majitelka objektu je na dovolené, takže jde o hrubý odhad škody," dodal. Požár byl nahlášen v 03:00 a vyšetřovatelé odjížděli až pozdě večer a v neděli budou v práci pokračovat.

Podle informací ČTK by mohlo jít o cizí zavinění. Mluvčí policie Klára Böhmová to jako jednu z příčin nevyloučila. "Nadále se případem zabýváme, dnes určitě nové informace nebudou," dodala.

Požár statku, který slouží také jako penzion, byl největší sobotní hasičskou událostí v ČR. Hasiči zaznamenali celkem 41 požárů, které způsobily škody za 3,3 miliónu korun. Cetnov je převážně chatová a rekreační vesnice, místní část města Chebu.


(Zdroj: Krimi Zprávy Cheb)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

OROSZ ISTVÁN
* 29.8.1973 hledaný

SATORIA PAVEL
* 1.9.1949 pohřešovaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

ŠŤASTNÁ PATRICIE
* 20.12.2002 hledaná

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín