KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Návštěvníky lesoparku v Příbrami vyděsila krajta královská

Návštěvníky příbramského lesoparku na Baníku ve čtvrtek vyděsila krajta královská, která se vyhřívala na příjezdové cestě. Exotického hada odchytili strážníci a předali ho pracovníkům stanice pro zraněné živočichy ve Voticích.


Plaz byl podle Milana Fáry z příbramské městské policie přibližně metr dlouhý. Po telefonické konzultaci s pracovníkem zverimexu strážnici zjistili, že jde o krajtu královskou. Tento druh není jedovatý. Je pravděpodobné, že se ztratil některému chovateli.

Podobné případy strážníci řešili i v minulosti. Před pěti lety například krajta vyděsila ženu se psem v chatové oblasti Žloukovice na Berounsku. V Karlových Varech letos dokonce manželé našli po návratu ze svatební cesty metrovou krajtu v záchodové míse. Had se ztratil majiteli ze sousedství.

Krajty královské v přírodě obývají západní Afriku do Senegalu po sever Angoly na jihu, směrem k západu přes Zair do Súdánu a Ugandy. Jejich výskyt je pravděpodobně nejhojnější v deštných pralesích v oblasti od Ghany po Kamerun. Hadi jsou plaší a většinou se tisknou jeden k druhému. Ve volné přírodě k úkrytu využívají dutiny, větve a kořeny spadlých stromů.


(Zdroj: Krimi Zprávy Příbram)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČERVEŇÁK MIROSLAV
* 3.2.2003 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HALUZINCOVÁ ZUZANA
* 14.8.2000 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOKYNÁŘOVÁ ELIŠKA
* 1.2.2001 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JÁRA MARTIN
* 5.7.1975 hledaný

JAROŠOVÁ MICHAELA
* 17.9.2002 hledaná

KUČERA VÁCLAV
* 30.7.2001 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín