KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Nissan proti vlaku prohrál, řidič přežil

Těžké zranění 35letého řidiče osobního vozu si vyžádala v pátek odpoledne kolize s osobním vlakem na železničním přejezdu u obce Mikulovice na Třebíčsku. Informovala o tom mluvčí hasičů z Vysočiny Petra Musilová.


Osobní Nissan 100 NX vjel do kolejiště na přejezdu bez závor chráněném výstražným zařízením. To bylo podle svědků v činnosti. „Z důvodu značného poškození přejezdového zabezpečovacího zařízení při nehodě bude jeho činnost v době nehody předmětem dalšího šetření Drážní inspekce,“ uvedl její mluvčí Martin Drápal.

„Při nehodě utrpěl řidič vozidla zranění. Ještě před příjezdem záchranářů na místo události mu prvotní ošetření poskytl strojvedoucí společně s průvodčí,“ popsala Petra Musilová. Muže pak sanita odvezla do nemocnice v Třebíči.

V době nehody cestovalo ve vlaku 21 pasažérů, všichni přestáli událost bez zranění. Dopravce pro ně zajistil náhradní autobusovou přepravu. Ta zabezpečovala dopravu v místě až do pozdních večerních hodin, protože provoz na trati Okříšky - Znojmo byl okamžitě zastaven.

„Při nehodě došlo k úniku zhruba 150 l nafty z osobního vlaku do železničního náspu, hasiči ji likvidovali za pomoci speciálního sorbentu,“ popsala mluvčí.

Událost vyšetřuje Policie ČR společně s inspektory Drážní inspekce. Podle policejní mluvčí Dany Čírtkové mohlo řidiče auta oslnit slunce.

Škoda na vlaku byla odhadnuta na 200 000 Kč a na vozidle 10 000 Kč. Škoda nazabezpečovacím zařízení se prozatím odhaduje na 3 až 4 milióny korun.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HALUZINCOVÁ ZUZANA
* 14.8.2000 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOKYNÁŘOVÁ ELIŠKA
* 1.2.2001 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANOV JAROSLAV
* 5.9.2002 hledaný

JÁRA MARTIN
* 5.7.1975 hledaný

KAČUR MILAN
* 29.12.1952 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín