KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Auto u Znojma vjelo do cesty autobusu, řidič zemřel a osm dětí se zranilo

Mrtvý řidič osobního auta a osm zraněných dětí jsou bilancí vážné dopravní nehody, která se ve středu krátce po půl dvanácté dopoledne stala na křižovatce v obci Suchohrdly u Znojma.


„Devětatřicetiletý řidič osobního vozu Mitsubishi s přívěsným vozíkem z dosud nezjištěných příčin vjel do protisměru a čelně se střetl s protijedoucím autobusem. Utrpěl zranění, kterým na místě podlehl,” uvedla mluvčí znojemské policie Lenka Drahokoupilová.

Podle zasahujících patří nehoda mezi nejdrastičtější zásahy z posledních let, trosky osobního auta byly rozmetány na úseku asi třicet metrů dlouhém. Řidič neměl sebemenší šanci přežít.

Podle řidiče autobusu, který byl rovněž zraněn, auto s vozíkem na přehledném úseku cesty kličkovalo již delší dobu a on se mu marně snažil vyhnout. Cestu lemovalo stromořadí a po nárazu autobus skončil v poli.

Osm dětí v nemocnici

Ve voze cestovalo pětačtyřicet osmi až devítiletých dětí z Prosiměřic v doprovodu tří učitelů. Zdravotníci museli osm školáků ošetřit a odvézt do nemocnice. Podle zjištění Práva se jednalo o šok, případně lehká zranění.

“Při nehodě z autobusu navíc unikla nafta, hasiči, kteří nejprve odklízeli trosky auta a pak dostali autobus zpět na cestu, přivolali i pracovníky odboru životního prostředí znojemské radnice,” uvedl mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Haid.

Po odstranění následků nehody tak bude následovat ještě odtěžení naftou zasažené půdy.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BEHÁROVÁ ADRIANA
* 7.7.2003 hledaná

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

FÁBERA JAROSLAV
* 22.3.1974 hledaný

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

GÁBOR ANTON
* 30.9.1957 hledaný

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HORKÝ LUKÁŠ
* 14.4.1983 hledaný

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

KURFIŘT MILOSLAV
* 6.9.1975 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

MURARIU SIMONA
* 12.10.2001 hledaná

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín