KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Barmanka zraněná při brutálním útoku ve Znojmě zemřela

Na trestný čin vraždy budou muset policisté překvalifikovat pokus o vraždu jednadvacetileté majitelky herny Ma cao v Holandské ulici ve Znojmě. Oběť trestného činu zemřela na následky utrpěných zranění.


Kriminalisté událost vyšetřují od pondělního odpoledne, kdy byli ke zraněné mladé Vietnamce přivoláni policisté a pokoušeli se jí poskytnout první pomoc. Čin samotný se mohl stát podstatně dříve, třeba již v neděli večer či v noci na pondělí.

Podle krajské policejní mluvčí Petry Vedrové místo převzali kriminalisté a snažili se zajistit maximum stop. Pro vyšetření násilného skutku bude zapotřebí maximum informací.

„Žádáme proto všechny občany, kteří se v průběhu nedělního večera a v noci na pondělí 1. října pohybovali v okolí herny či byli hosty přímo v provozovně, a které ještě nekontaktovala policie, aby se kriminalistům ozvali na bezplatnou linku 158. Jejich svědectví může přinést cenné poznatky a přispět tak k vypátrání pachatele,“ zdůraznila mluvčí.

Záchranáři napadenou převzali v kritickém stavu; putovala do Fakultní nemocnice v Brně Bohunicích. Kriminalisté čin začali šetřit jako pokus vraždy, stav mladé oběti ale byl natolik kritický, že boj o život prohrála.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


BERÁNEK FRANTIŠEK
* 25.1.1989 hledaný

BLAŽEK ROMAN
* 2.5.1981 hledaný

BRABEC VLASTIMIL
* 23.1.1975 hledaný

BROŽ JAROSLAV
* 5.9.1957 hledaný

ČONKOVÁ PATRICIE
* 9.9.2001 pohřešovaná

FILVARSKYY ANDRIY
* 12.8.1985 hledaný

FUXOVÁ KAROLÍNA
* 1.4.2002 hledaná

HEROLD ALBERT
* 14.10.1982 pohřešovaný

HOLOMKOVÁ LEONA
* 15.2.2003 hledaná

HÜBLER Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HÜBLER Miroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

HŰBLER MIROSLAV
* 4.4.1963 hledaný

JANO ONDŘEJ
* 26.12.1981 hledaný

KUBÁK JOSEF
* 16.3.1979 hledaný

LACKO ONDREJ
* 3.2.1980 hledaný

MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín