KRIMIONLINE, KRIMI ZPRÁVY, KRIMI VIDEA, KRIMI PLUS

KRIMIONLINE.cz

KRIMI ZPRÁVY ONLINE

krimi zprávy

ČLÁNKY

Barmanka zraněná při brutálním útoku ve Znojmě zemřela

Na trestný čin vraždy budou muset policisté překvalifikovat pokus o vraždu jednadvacetileté majitelky herny Ma cao v Holandské ulici ve Znojmě. Oběť trestného činu zemřela na následky utrpěných zranění.


Kriminalisté událost vyšetřují od pondělního odpoledne, kdy byli ke zraněné mladé Vietnamce přivoláni policisté a pokoušeli se jí poskytnout první pomoc. Čin samotný se mohl stát podstatně dříve, třeba již v neděli večer či v noci na pondělí.

Podle krajské policejní mluvčí Petry Vedrové místo převzali kriminalisté a snažili se zajistit maximum stop. Pro vyšetření násilného skutku bude zapotřebí maximum informací.

„Žádáme proto všechny občany, kteří se v průběhu nedělního večera a v noci na pondělí 1. října pohybovali v okolí herny či byli hosty přímo v provozovně, a které ještě nekontaktovala policie, aby se kriminalistům ozvali na bezplatnou linku 158. Jejich svědectví může přinést cenné poznatky a přispět tak k vypátrání pachatele,“ zdůraznila mluvčí.

Záchranáři napadenou převzali v kritickém stavu; putovala do Fakultní nemocnice v Brně Bohunicích. Kriminalisté čin začali šetřit jako pokus vraždy, stav mladé oběti ale byl natolik kritický, že boj o život prohrála.


(Zdroj: Krimi Zprávy Znojmo)


krimi pátrání

PÁTRÁNÍ PO OSOBÁCH


MALÝ Jaroslav ( HŰBLER MIROSLAV )
*  hledaný

NOVÁK RADEK
* 6.11.1966 hledaný

PASCHENKO ROMAN
* 26.3.1978 pohřešovaný

PODLEŠÁK ADAM
* 25.3.1984 hledaný

POLÁK JAKUB
* 12.7.1986 hledaný

SMITKA JOSEF
* 4.4.1980 pohřešovaný

TOKÁROVÁ BARBORA
* 1.10.2002 hledaná

VÁCHA MIROSLAV
* 17.7.1956 hledaný

VU TIEN THO
* 16.4.1968 hledaný

VÝSKALA KAREL
* 11.6.1970 hledaný

(Zdroj: Policie ČR www.policie.cz)

krimi online

KRIMIONLINE.cz

Praha Brno Ostrava Plzeň Liberec Olomouc Ústí nad Labem České Budějovice Hradec Králové Pardubice Havířov Zlín Kladno Most Karviná Opava Frýdek-Místek Karlovy Vary Teplice Děčín Jihlava Chomutov Jablonec nad Nisou Přerov Prostějov Mladá Boleslav Česká Lípa Třebíč Třinec Tábor Znojmo Příbram Cheb Orlová Kolín Trutnov Písek Kroměříž Šumperk Vsetín Valašské Meziříčí Litvínov Uherské Hradiště Hodonín Český Těšín Břeclav Krnov Litoměřice Sokolov Nový Jičín